Oryginalne wykorzystanie świateł ledowych

 

Koniec z nudą

Oświetlenie LED pozwala nam zakończyć z nudnym, standardowym zastosowaniem oświetlenia, nie jesteśmy już skazani na światło w kolorze bieli, ani na lampy o standardowym wyglądzie.
Oświetlenie typu LED daje wielkie, nowe możliwości nie tylko osobom, które chcą ich użyć w swoim wnętrzu, ale także producentom oświetlenia, oraz pozwalają sklepom wyjść naprzeciw oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających klientów.

O jakich możliwościach mowa?

Wiele firm produkuje oświetlenie led o niestandardowym wyglądzie, które pomaga sprawić, że nasze wnętrza będą wyglądać oryginalnie i wzbudzą podziw podczas wizyty gości.
Pierwszym tego typu pomysłem jest oświetlenie led w kształcie puzzli, na rynku to rozwiązanie pojawiło się już jakiś czas temu, tego typu lampy montujemy na ścianie, jak obraz. Bardzo praktycznym elementem tej układanki jest fakt, że sami wybieramy ilość puzzli LED, w dzień stanowią one ozdobę naścienną, w nocy rozbłyskają kolorami, wygląda to naprawdę bardzi efektownie.

Kolejnym rozwiązaniem, które pozwoli nam uzyskać oryginalny design są sznury lampek, które rozbłyskają światłami led, można je podwiesić w sypialni, w pokoju dziecięcym oraz samemu skomponować komplet kolorów, który najbardziej będzie nam odpowiadał. Sypialnie i pokoje dziewczęce w których używa się tego rozwiązania zyskują nowoczesnego akcentu, przy dobrym doborze innych elementów mogą stanowić wręcz magiczny element dekoracyjny w pokoju dziecięcym.

Oświetlenie tego typu występuje też w wieli innych postaciach, kilka firm oferuje nam oświetlenie w postaci diody led, które schowane jest w dekoracyjnym domku, wygląda to bajecznie i idealnie nadaje się do rozświetlenia dziecięcego pokoiku, jest świetnym elementem dekoracyjnym i cieszy nie tylko nasze oko, ale również właściciela, lub właścicielki pokoju.

Zobacz świetny show z wykorzystaniem świateł led:

Jeśli chcemy zakupić mniej fantazyjne kształty to wystarczy żyrandol w kształcie kwiatu, którego środek zostanie wypełniony żarówką led w dowolnym kolorze.
Jak widać tego typu technika oświetleniowa daje nam multum możliwości.

Jesteś zainteresowany nieszablonowymi rozwiązaniami świetlnymi? Sprawdź oświetlenie wykorzystujące ledy – odwiedź sklep Ledovo.

Odpowiedz